EN
Geri Dön

Vadistanbul Teras

Bir tarafınızda İstanbul’a nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuna bürünen Belgrad Ormanı, diğer tarafınızda içinden tertemiz İstanbul Boğazı sularının geçtiği Sadabad Deresi. Üstünüzde yıldızlı gökyüzü. Burası Vadistanbul Teras. Burada sessizlik ve huzur standart. Gelin siz de sayısız ayrıcalıklar sunan bu eşsiz yaşamdaki yerinizi alın.

Vadi İstanbul Teras projemizin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse;
50.467 m2 alan üzerine konumlanmış, 1.111 adet daire, Sosyal Tesis, Her daire için yeterli sayıda kapalı otopark alanı, Yaya yolları, sert zemin ve yeşil peyzaj alanları yanısıra eşsiz sosyal tesisinde yer alan Lounge – Club, Açık ve kapalı havuzları, Market ve ticari üniteler, Tenis Sahası, Basketbol ve çocuk oyun alanı, Fitness salonu, sauna, buhar banyosu, dinlenme salonu ile eşsiz bir proje olarak karşınızda.

Yayalar ve araçlar için kontrollü noktalardan siteye giriş-çıkışlar, Giriş güvenlik kulübesi ile bütün daireler arasında haberleşme sistemi (intercom) ve 7 x 24 kameralı güvenlik sistemi ile kendinizi çok daha huzurlu hissedeceksiniz.

Web Sitesi

www.vadistanbul.com