EN

Aydınlı Grup Hakkında

Kaliteli, yenilikçi ve yaratıcı projelerle evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşıdı ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza attı.

Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve son olarak Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımlarının yanında yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor.

Aydınlı İnşaat olarak dünden bugüne sektörde Konut, Ofis,Ticaret, Rezidans, AVM, Ulaşım, Lojistik, Sosyal Alan ve Restorasyon projeleri ile toplam 1.996.540 m2’lik inşaat projesini hayata geçirdik. Bu projeleri gerçekleştirirken üzerinde toplam 300.832 m2 peyzaj çalışmasıyla doğayı ve yeşili yaşamın merkezine konumladık. 832.750 m2’lik otopark sayesinde projelerimizde park sorunu yaşanmaması adına modern ve kullanışlı otoparklar yaptık. Tüm bunlar olurkende yaptığımız projelerimizin içinde yer alan en yüksek binalarımızın toplam yüksekliği 851 metreyi buldu. Aydınlı İnşaaat olarak kaliteli, güvenli ve her zaman değer yaratan projelerle gelişmeye devam ediyoruz.